Teklif Al Bayi Bul
CEO Mesajı

CEO MESAJI

Ascendum Makina A.Ş.; Portekiz, İspanya, Meksika, Orta Avrupa da dokuz ülke  ve Amerika'da beş eyalette  faaliyet gösteren uluslararası Ascendum Grup  iştiraklerinden olup; iş makinaları konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Temsil ettiğimiz ürünler Volvo İş Makinaları, SDLG iş makinaları, MECALAC Bekoloder, SANY Paletli Vinç ve Forekazık Makinaları, SANY Liman Ekipmanları, Metso Outotec Kırma Eleme Ekipmanları'dır.

 

Türkiye pazarında adı geçen bu ürünlerin satış, kiralama, ikinci el, servis ve parça hizmetlerini veriyor; 70 yıllık Ascendum Grup  tecrübesini tüm müşterilerimize sunarken, onların memnuniyetini hedefleyerek çalışıyoruz. Bu doğrultuda, sektörümüzde ve ürünlerimizde olan her yeniliği, anında gelişmiş ülke pazarlarıyla birlikte ülkemizdeki kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

 

Şirketimizin ortaya koymuş olduğu hedefleri, sürekli gelişim, hizmet verdiğimiz müşterilerimize odaklılık ve değişime en kolay şekilde uyumu sağlayan organizasyon yapımızla bugüne kadar gösterdiğimiz başarıları, daha da ilerilere taşıyoruz.

 

Gücümüzü aldığımız en önemli kaynak; sahip olduğumuz genç, dinamik, gelişime odaklı organizasyonumuzdur. Bu doğrultuda, iş yaptığımız alanlarda lider bir şirket olmanın verdiği gururu taşıyor, bunun bize yüklediği sorumlulukları biliyor ve bu gelişimi daha ileriye götürmeyi hedefliyoruz.

 

Başarı ve sürdürülebilir gelişimin, ancak işimize olan bağlılıkla mümkün olabileceğini biliyor ve bunun gerekliliklerini yerine getiriyoruz.

 
Mahir Hocaoğlu
Ascendum Makina A.Ş. / CEO