Teklif Al
Genel Bakış

GENEL BAKIŞ

ASCENDUM Makina geniş servis ağı, satış ve satış sonrası hizmetleri ile Terex Kazıcı Yükleyiciler, Terex Rigid Kaya Kamyonları, Terex Belden Kırma Kaya Kamyonlarının Türkiye yetkili distribütörüdür.
 
Yüksek verimlilik sağlayan, etkileyici hidrolik akış oranları sunan, daha yüksek yükleyici ve kazıcı performansı sergileyen Terex kazıcı yükleyiciler, elli yılı aşan tasarım ve üretimin eseridir.
 
Zorlu çalışma koşullarına sahip inşaat projelerinden, taş ocaklarına kadar her koşulda, bağımsız ön süspansiyon, mükemmel çekiş gücü ve operator konforu ile Terex Belden Kırma Kaya Kamyonları ile üretiminizi sürekli hale getirin. Damperli Kaya Kamyonlarında 60 yıllık tecrübeye sahip Terex, dünyanın en büyük ocak ve şantiyelerinde yüksek performans sunar. 
 
Gelecek nesil TEREX Belden kırmalı damperler merkezinde yüksek motor teknolojisini barındırır. Üstün motor gücü yüksek tork sunmasının yanı sıra ekonomik çalışma değerleri ile yüksek üretkenliği karlılık ile bir araya getirir. Kolay kullanım, rakipsiz gücü ile TEREX Belden Kırma Damperleri yüksek çalışma saatlerini minumum maliyet ile tamamlar.
 
www.terex.com/en