Teklif Al Bayi Bul
VOLVO L60GZ

VOLVO L60GZ

Verimli yükleme
Volvo Construction Equipment firması 1954 yılında tekerlekli yükleyicileri tasarlamaya başladığından bu yana, verimli ve yakıt tasarrufu sağlayan bu makineler, makine sahipleri ve operatörler arasında efsanevi bir üne sahip olmuştur. Yeni L60Gz üretkenliğinizi ve kazancınızı en yüksek seviyeye çıkarmak için gerekli gücü, dayanıklılığı ve güvenilirliği sağlar.
 
Volvo ile daha fazlasını taşıyın
Yeni L60Gz, kendini kanıtlamış ve gelişmiş teknolojiyi barındırır. Yüke duyarlı hidrolik sistemi ve güçlü, dayanıklı Z kolu bağlantısı sayesinde, bu makineler en zorlu koşullarda dahi üretkenliğinizi artıracak. Volvo ile daha fazlasını yükleyin ve sorunsuz bir şekilde işin üstesinden gelin.
 
Mükemmel uyum
Üstün tasarım ve dayanıklılık, Volvo ataçmanlarının merkezindedir. Sağlam kepçeler, spesifik çalışma ortamlarında ve uygulamalarında Volvo tekerlekli yükleyiciler ile mükemmel uyum içerisinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Hangi malzeme yüklenecek olursa olsun, Volvo iş için doğru kepçeye sahiptir.
 
Konfor verimliliği artırır
Konfor önemlidir; özellikle de, üretkenliğin sürdürülebilirliğinde doğrudan bir etkiye sahip olan kabinde. Bu nedenle, sektör lideri Volvo kabini, odak noktasında operatör olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu geniş ve konforlu ortama girdiğinizde, uzun ve üretken mesailer için optimize edilmiş bir alanı tecrübe
 
Volvo ile daha çok iş
Volvo olarak, maksimum çalışma süresinin elde edilebilmesi için servis ve bakım kontrollerinin hızla ve kolaylıkla yapılması gerektiğinin bilincindeyiz. Motor bölmesine ve yer seviyesindeki filtrelere son derece kolay erişim sayesinde, zamandan tasarruf edecek ve her günden en fazla işi çıkarabileceksiniz. Volvo ile konfora yatırım yapın ve üretkenliğinizi artırın.
Volvo L60GZ
Model Volvo L60GZ
Motor VOLVO D6E LCE3 dizel motor V-ACT ( Tier III )
Maksimum Motor Gücü 156 hp @1700 dev /dak
Maksimum Tork 680 Nm @1600 dev /dak
Standart Kova Genel Amaç GP_HD STE P 2,1m3 2500mm B
Şanzıman Volvo HTE 110B full otomatik - powershift
Ön ve Arka Akslar Volvo AWB 15/AWB 15
Fren Sistemi Dış etkenlere kapalı , yağ soğutmalı tip disk frenler
Hidrolik Sistem Yüke duyarlı tip , pompa kapasitesi 153 lt/dak
Makine Çalışma Ağırlığı 11.000 - 13.500 kg
Düz Durumda Emniyet Yükü 9070 kg (2.1 metreküp kova ile )
Kova Pim Yüksekliği 3766 mm
Lastik Ebatları 20.5 - R25 ( Lastikler üretici firma garantisi altındadır )
  • Volvo L60GZ

    Volvo L60GZ