Teklif Al
VOLVO L70F

VOLVO L70F

Çok yönlü L70F

Yeni ve daha büyük Volvo L70F zorlu inşaat işleri, toprak taşıma ve taş yükleme için üretilmiştir. Mükemmel manevra kabiliyeti bu çok yönlü makinayı endüstrilerde, geri dönüşüm terminallerinde ve kereste fabrikalarında farklı işler için mükemmelleştirir.

“İş bitirmek”, yarım yüzyıldan uzun süre önce lastikli yükleyici kavramını icat ettiğinden ve geliştirdiğinden beri Volvo’yu tanımlamıştır. F serisinin sessiz, hızlı ve güvenli çok yönlü makinaları çalışma keyfi söz konusu olduğunda tamamen yeni bir standart oluşturmaktadır. Bunun büyük bir kısmı yeni sessiz, çevre dostu motora, yumuşak vites geçişlerine sahip Automatic Power Shift (APS) vitese ve iyileştirilmiş görüş açısına sahip daha geniş konfor kabinine bağlıdır.

Çok yönlü yüksek performans sergileyen makinalar

Bir Volvo’da iyi bir iş çıkarmak kolaydır. Yeni Care Cab ürettiğimiz en güvenli, en konforlu ve en temiz operatör mahalidir. Operatör burada TP bağlantısı ve yük algılayan hidrolik ile ataşmanları hassas bir şekilde kontrol eder. Volvo tarafından üretilen motor, şanzıman ve direksiyon daima anlık tepki verir. Volvo L60F, L70F ve L90F daha hızlı iş çevrimleri sunan ve farklı ataşmanlarla çalışmayı tamamen yeni bir deneyim haline getiren yapısal bir akıcılığa sahiptir.

Güvenilir ve tamamen ekonomik

Bir Volvo aldığınızda oldukça güvenilir ve üretken bir lastikli yükleyici elde edersiniz. Volvo’nun lastikli yükleyicileri aynı zamanda düşük yakıt tüketimi, çabuk ve kolay bakım ve yüksek 2. El satış değeri özelliklerine sahiptir. Neticede, bu dünya standartlarında toplam ekonomi sunmaktadır. Küresel bayi ve servis ağımızda güvenilir bir ortağınız bulunmaktadır. Bilgi birikimi, orijinal yedek parçalar ve iyi eğitimli servis personeli ile size yardımcı olmaya hazırız.

 

 

 

 
VOLVO L70F
Model VOLVO L70F
Motor Volvo D6E LBE3 dizel motor V-ACT ( Tier III )
Maksimum motor gücü 171 hp ( 1700 dev/dk )
Maksimum tork 750 Nm ( 1600 dev/dk )
Standart Kova Genel amaç HD Pin-on 2,2 m3 2650 mm B
Şanzıman Volvo HTE 120 full otomatik - countershaft
Ön ve arka akslar Volvo AWB 25 / 20
Fren sistemi Dış etkenlere kapalı , yağ soğutmalı tip disk frenler
Hidrolik sistem yüke duyarlı tip , pompa kapasitesi 154 lt/dak
Makine çalışma ağırlığı 13.100 – 15.500 kg
Düz durumda emniyet yükü 9.770 kg. ( 2,2 m3 kova ile )
Kova pim yüksekliği 3870 mm.
Lastik ebatları 20.5 - R25 ( Lastikler üretici firma garantisi altındadır. )
  • Volvo L60F, L70F, L90F Lastikli Yükleyici

    Volvo L60F, L70F, L90F Lastikli Yükleyici