Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

18.5.2017

SDLG G9190 DEMO TURUNA BAŞLADI

SDLG G9190 DEMO TURUNA BAŞLADI

SDLG Greyder G9190 demo turuna başladı. İlk durak Ziver İnşaat Çumra / Konya şantiyesi.

 

G9190, SDLG tarafından sunulan CE uyumlu bir greyderdir. Dayanıklı ve güvenilir SDLG greyderlerdeki kabin tasarımı, işe uyumlu şanzıman hızları, bıçak basma kuvvetini en üst düzeye çıkaran güç-ağırlık oranı ve bıçak çekme kuvveti gibi her bir ayrıntı, verimliliğinizi artıracak, çok yönlülüğü geliştirecek ve harika operatör konforu sunacak şekilde optimize edilmiştir.

 

Güç aktarma organları, daha iyi toprak düzleme sonuçları ve artırılan yakıt verimliliği için değişken beygir gücü (VHP) teknolojisine sahip, Stage IIIA SDLG SD70B motoru ile beslenir. 

 

Klimalı kabin, üst düzey görüş, konforlu ve sessiz bir çalışma ortamı sunar. Konsol ve tuş takımları çalışma ergonominize göre düzenlenmiştir; ayrıca operatörün önündeki orta kısımda ayarlanabilir bir kaide bulunur. 

 

Yüksek bıçak basma kuvvetinin hassas kontrolü tandem aksının çekişi ile bir araya geldiğinde, yüksek düzeyde verimlilik elde edersiniz. 

 

Benzersiz, denenmiş ve test edilmiş SDLG daire dönüş sistemi, anında ve yüksek tork çıkışı sağlayan ve yük altındayken bıçak tablasunın dönmesine olanak tanıyarak durma veya geri gitme ihtiyacını ortadan kaldıran çift dişli, doğrudan etkili hidrolik silindirler. 

 

Kolay kaldırılan arka ve yan paneller, motor ve soğutma modülü servis noktalarına kolay erişim için tam yekpare açılır. Bu özellik SDLG’nin optimize edilen servis aralıklarıyla bir araya geldiğinde, makine çalışma süresi en üst düzeye çıkar.