Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

15.8.2017

VOLVO L60GZ ve L90GZ LASTİKLİ YÜKLEYİCİLER İLE DAHA FAZLASINI TAŞIYIN

VOLVO L60GZ ve L90GZ LASTİKLİ YÜKLEYİCİLER İLE DAHA FAZLASINI TAŞIYIN

Volvo ile daha fazlasını taşıyın

Yeni L60Gz ve L90Gz, kendini kanıtlamış ve gelişmiş teknolojiyi barındırır. Yüke duyarlı hidrolik sistemi ve güçlü, dayanıklı Z bar bağlantısı sayesinde, bu makineler en zorlu koşullarda dahi üretkenliğinizi artıracak. Volvo ile daha fazlasını yükleyin ve sorunsuz bir şekilde işin üstesinden gelin.

 

Yüke duyarlı hidrolik sistem

Volvo’nun yüke duyarlı hidrolik sistemi ve direksiyon sistemi, yalnızca ihtiyaç olduğunda güç sağlayarak yakıt tüketimini düşürür. Güçlü sistemler, yükün, ataçmanın ve direksiyon sisteminin üstün bir şekilde kontrol edilmesi sayesinde döngüleri kısaltırken, pürüzsüz bir çalışma sağlar.

 

Kova konumlandırma

Otomatik kova ve bom otomatik fonksiyonları, kovayı ve bomu önceden seçilmiş ayarlanabilir konumlarda hızla ve isabetli bir şekilde durdurur. Aktif hale getirildiğinde, bu kullanımı kolay özellik üretkenliği artırır ve döngü sürelerini kısaltır.

 

Yüksek Görüş alanı

Geniş camların ve ince kabin direklerinin sağladığı muazzam görüş alanı, güvenli, üretken ve konforlu bir çalışma ortamı oluşturur.

 

Volvo Contronics

Volvo Contronics sistemi, makinenin çalışma ve performans verilerini gerçek zamanlı ve sürekli olarak takip eder. Contronics, operatöre gerekli tüm bilgileri ve ideal performans için teşhis imkanlarını sunarak kullanım kolaylığı sağlar. Yakıt seviyeleri ve uyarı mesajları gibi bilgiler, kabindeki ekran yardımıyla operatöre aktarılır.

 

Volvo ECO Pedal

Volvo’nun benzersiz ekonomi pedalı, gaz pedalının aşırı kullanıldığı ve motor devrinin ekonomik çalışma aralığının dışına çıkmaya yaklaştığı durumlarda mekanik geri itme gücü uygular ve yakıt tüketimini düşürür.

 

Volvo İleri Servis Anlaşmaları  V.İ.S.A

Müşteri bakım anlaşmaları yelpazesinde, önleyici bakım, toplam onarım ve çeşitli çalışma hizmetleri sunulur. Volvo, makine kullanımını ve durumunu izlemek için en yeni teknolojileri kullanarak karlılığınızı artırma önerilerinde bulunur. Müşteri bakım anlaşmaları ile servis maliyetlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!