Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

23.8.2017

EC140D PALETLİ EKSKAVATÖR

EC140D PALETLİ EKSKAVATÖR

EC140D ile kazancınızı artırın.

Üstün yakıt verimliliği ve mükemmel üretkenliğe odaklı gücü ile, daha hızlı çalışarak daha çok iş çıkarmanıza olanak sağlar.

 

Etkileyici yakıt verimliliği

Sınıfında en iyi yakıt verimliliğine sahip EC140D ile, yakıt tüketimini azaltın, kazançlılığınızı artırın ve yüksek üretkenlik sahibi olun. Güçlü motor, optimize hidrolik sistemi ile ahenk içinde çalışır ve otomatik rölanti fonksiyonu, yakıt tüketimini düşürür.

 

Volvo’nun akıllı ECO modu ile yüksek verimliklikle çalışın. Bu özellik, performanstan kayıp verilmeksizin, makinenin yakıt verimliliğinin artırılmasında pay sahibidir. Tasarım, kazma gücünü ve dönüş torkunu korurken, akışı ve basıncı optimize eder. İş için doğru ayarı seçin.

 

Verimli yeni çalışma modu

Hızlı döngüler ve ideal yakıt tüketimi için EC140D modeli, yeni G4 modunu da içeren akıllı çalışma modları ile donatılmıştır. Operatörler, mevcut iş için en iyi modu I (rölanti), F (hassas), G (genel), H (ağır) ve P (maksimum güç) arasından seçebilir. Daha fazla çok yönlülük ve performans için, çalışma koşullarınıza en uygun modu seçin.

 

Güçlü Volvo motoru

Motor, sınıfının en iyi güç ve performans değerlerine sahiptir ve etkili soğutma kapasitesi, daha uzun ömürlü olmasını ve daha yüksek performans sergilemesini sağlar.

 

İşletmenize değer katın

Bir Volvo müşterisi olmak, parmağınızın ucunda eksiksiz bir servis hizmeti olması anlamına gelir. Volvo, size uzun süreli ortaklık teklif edebilir, hasılatınızı koruyabilir ve kendini işine adamış çalışanlar tarafından sunulan yüksek kaliteli parçaları kullanarak eksiksiz müşteri çözümleri sağlayabilir. Volvo, yatırımınızdan olumlu bir geri dönüş almanız için çalışmaktadır.

 

CareTrack, zaman ve paradan tasarruf etmeniz için tasarlanmış, çeşitli makine izleme bilgilerine erişim sağlayan en son teknoloji ürünü Volvo telematik sistemidir. CareTrack ile yakıt maliyetinidüşürebilir, makine ve operatör performansını optimize edebilir, makinenin servis ve bakım programlarını proaktif biçimde yönetebilirsiniz.

 

Volvo İleri Servis Anlaşmaları  V.İ.S.A

Müşteri bakım anlaşmaları yelpazesinde, önleyici bakım, toplam onarım ve çeşitli çalışma hizmetleri sunulur. Volvo, makine kullanımını ve durumunu izlemek için en yeni teknolojileri kullanarak karlılığınızı artırma önerilerinde bulunur. Müşteri bakım anlaşmaları ile servis maliyetlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.