Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

7.9.2017

HAZIR BETON SEKTÖRÜNE YÖN VEREN BURSA BETON, VOLVO'YU TERCİH ETTİ

HAZIR BETON SEKTÖRÜNE YÖN VEREN BURSA BETON, VOLVO'YU TERCİH ETTİ

30 yılı aşkın süredir hazır beton üretimi yapan, Bursa Çimento iştirak şirketlerinden Bursa Beton, yıllık 3,5 milyon metreküp satış kapasitesine sahip olup, bölgesinde hazır beton sektörüne yön veren güçlü firmaların başında gelmektedir.

 

24 saat kesintisiz hizmet verebilecek bir altyapıya sahip olan Bursa Beton, çok yüksek standartlarda olmak üzere, günlük 15 bin metreküp üretim yapabilmektedir. Şirket tam otomasyonlu, 22 adet beton santraline sahiptir. Araç parkında 240 adet transmikser, 60’a yakın beton pompası bulunmaktadır.

 

Özellikle Bursa, Yalova, Balıkesir ve Kütahya’yı içine alan bölgede Güney Marmara’nın beton ihtiyacının büyük kısmı Bursa Beton tarafından karşılanmakta olup, yenilikçi yapısı, vizyoner bakışıyla hazır beton sektörünün gelişmesinde ve yaygınlaşmasında büyük pay sahibidir. Tüketiciye yüksek kaliteli beton sunarak, depremde yapıların zarar görmesine engel olmayı ve can kayıplarının önüne geçmeyi hedeflemektedir. Bulunduğu bölgelerde yüksek hızlı tren, stadyum, otoban, şehir hastanesi, teleferik, raylı sistem, uluslararası zincir oteller ve büyük konut projelerinin tercihi olan şirket, kentsel dönüşüm sürecinde de çok sayıda projenin beton tedarikçisi konumundadır.

 

Son olarak Haziran ve Temmuz aylarında Ascendum Makine’den satın aldığı L150H Volvo yükleyiciler ve EC380DL Volvo ekskavatörler ile Bandırma Balıkesir tesislerindeki çalışmalarına hız kazandırmıştır.

 

Ağustos ayında ASCENDUM MAKİNA teknik eğitim ekibi tarafından Bursa Beton’un Bandırmada bulunan ocağında makinalar operatörlere tanıtılmış, hem pratik hem de teknik eğitimler verilmiştir.