Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

7.9.2017

EW205D VOLVO LASTİKLİ EKSKAVATÖR

EW205D VOLVO LASTİKLİ EKSKAVATÖR

Rakipsiz yakıt verimliliği

Yeni Volvo EW205D — verimliliğinizi artırmak için tasarlanmış yeni 20 tonluk lastikli ekskavatör. Volvo’nun benzersiz ECO modu ve güçlü Volvo motoru ile donatılmış ileri teknolojiye sahip, üstün kazma ve hareket kabiliyeti sunan iş makinası, hem arazide hem de yolda mükemmel verimlilik ile çalışır.

 

Otomatik motor durdurma

Makine önceden ayarlanmış bir süre boyunca (varsayılan ayar beş dakikadır) kullanılmadığında, yakıt tüketimini azaltmak için opsiyonel otomatik motor durdurma fonksiyonu motoru otomatik olarak durdurur.

 

 

Hassas Kontrol

Üstün kontrol kabiliyeti ve hassas hareketler arıyorsanız, EW205D’den başkasını aramayın. Gelişmiş hidrolik sistemler ve elektronik hidrolik akış ayırıcı sistemi ile bu ekskavatör hem tekli hem de kombine operasyonlarda üstün performans sergiler.

 

Elektronik akış ayırıcı kontrol sistemi

Oransal Basınç Azaltma Valfı (PPRV), her işlem için doğru akış miktarını sağlar. Bunun sonucunda, kombine operasyonlarda pürüzsüz ve duyarlı hareketler sağlayan ideal kontrol elde edilir.

 

Ana kontrol valfi

Yeni geliştirilmiş ana kontrol valfi, iç basınç kayıplarını azaltmak ve hidrolik sistemin verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır.

 

Güvenebileceğiniz çalışma dengesi

İster yol yapımında, fenni ve sıhhi tesislerde, peyzajda veya diğer herhangi bir uygulamada, EW205D çok çeşitli iş sahalarının ve zorlu arazi koşullarının üstesinden gelecek kadar dayanıklıdır. Güçlü bir alt taşıyıcı ve rijit bir ana şasi çerçevesi ile üstün denge sunar.

 

Aks kilidi

Bir eğim veya engebeli arazide hareket ederken ve çalışırken, üstün toprak teması için ön aksta salınım uygulanır. Makineyi düz tutmak ve dengeyi korumak için, aks kilidi fonksiyonu manuel ve otomatik olarak etkinleştirilebilir.

 

Rijit ana şasi çerçevesi

Sağlam ve dayanıklı yapı, kazıcı ekipmanın neden olduğu darbeleri kolayca absorbe eder. Orta ve yan şasi çerçeveleri arasında ve ayrıca bom ve bom silindiri braketlerindeki güçlendirilmiş yapı dayanıklılığı artırır.

 

Kolay erişim daha fazla çalışma süresi demektir

Makinanınız Volvo olsa bile, mümkün olduğunca verimli ve üretken çalışabilmek için servis ve bakım işlemleri gerekir. Fakat fark, Volvo’nun bakımı daha kolay hale getirmesi ve çalışma süresini artırmasıdır. Gruplanmış servis noktaları ve güvenli ve kolay erişim sayesinde, her iş gününden en fazlasını çıkaracaksınız.

 

Tek katmanlı soğutma sistemi

Verimliliği maksimum boyuta taşımak, tıkanmaları azaltmak vetemizliğe yardımcı olmak için radyatör, şarjlı hava soğutucu ve hidrolik hava soğutucu tek bir katmanda yer alır. Yan kapı açılarak sisteme kolaylıkla erişilir.

 

Gruplanmış filtreler

Gruplanmış filtrelere zemin seviyesinden erişim hızlı ve kolaydır ve servis işlemlerini hızlandırır.

 

İşletmenize değer katın

Bir Volvo müşterisi olmak, parmağınızın ucunda eksiksiz bir servis hizmeti olması anlamına gelir. Volvo, size uzun süreli ortaklık teklif edebilir, hasılatınızı koruyabilir ve kendini işine adamış çalışanlar tarafından sunulan yüksek kaliteli parçaları kullanarak eksiksiz müşteri çözümleri sağlayabilir. Volvo, yatırımınızdan olumlu bir geri dönüş almanız için çalışmaktadır.

 

CareTrack, zaman ve paradan tasarruf etmeniz için tasarlanmış, çeşitli makine izleme bilgilerine erişim sağlayan en son teknoloji ürünü Volvo telematik sistemidir. CareTrack ile yakıt maliyetinidüşürebilir, makine ve operatör performansını optimize edebilir, makinenin servis ve bakım programlarını proaktif biçimde yönetebilirsiniz.

 

Volvo İleri Servis Anlaşmaları  V.İ.S.A

Müşteri bakım anlaşmaları yelpazesinde, önleyici bakım, toplam onarım ve çeşitli çalışma hizmetleri sunulur. Volvo, makine kullanımını ve durumunu izlemek için en yeni teknolojileri kullanarak karlılığınızı artırma önerilerinde bulunur. Müşteri bakım anlaşmaları ile servis maliyetlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.