Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

11.2.2019

VOLVO EC750EL PALETLİ EKSKAVATÖR

VOLVO EC750EL PALETLİ EKSKAVATÖR

Ascendum Makina’nın  distribütörlüğünü üstlendiği Volvo iş makinelerinin  maden grubunda en çok tercih edilen ekskavatörü 75 ton sınıfındaki EC750EL paletli ekskavatörü oldu.

 

Volvo’nun 75 tonluk ekskavatörü EC750EL, her türlü zorlu maden uygulamasında daha yüksek kapasitede çalışmak için  oldukça iddialı bir güç ve denge kombinasyonu sunuyor. Markanın Tier 4 final uyumlu D16J motoruyla güçlendirilen ağır tonaj ekskavatörü EC750EL, maksimum verimlilik ve kazanç için son derece hassas bir çalışma sağlayan 374 kW/502 hp'lik artırılmış motor beygir gücü üretiyor. Daha verimli ve yakıt tasarruflu bir çalışma için, yeni elektrokontrol pozitif hidrolik sistem, mutlak kontrolü operatörün ellerine bırakıyor. Akıllı teknolojiden yararlanan kullanımı kolay sistem, talep üzerine akışı kontrol ediyor ve hidrolik devredeki iç kesintileri azaltıyor. E serisi paletli ekskavatörler bir önceki model olan C serisinden daha fazla çalışma basıncı ve hidrolik akışa sahip. EC750EL modeli Volvo'nun eşsiz entegre çalışma modu sistemi ile ideal yakıt verimliliği ve makine performansına ulaşmanızı sağlıyor. Verimliliği en üst düzeye çıkaran sistem, operatörlerin I (Rölanti), F (Hafif), G (Genel) ve H (Ağır) seçeneklerinden birini seçerek mevcut iş için en iyi çalışma modunu seçmelerini sağlıyor. Ayrıca çok daha hızlı çalışma yapabilmek için PMax modu da EC750EL’de mevcut.

 

Yeni nesil, yüksek tonajlı E serisi paletli ekskavatör EC750EL, uzun çalışma ömrü, üstün performans, yüksek güç ve lider yakıt verimliliği sağlamak için tasarlandı. Özellikle taş ocakları, mermer ocakları ve her türlü değerli maden çıkaran ocaklar ile ağır dekapaj uygulamalarında kullanabilen EC750EL üstün Volvo mühendisliği ile donatıldı. Sahip olduğu Volvo motor, yeni nesil pozitif hidrolik sistem, güçlendirilmiş bom-arm ve alt-üst ana şase ile zorlu maden sahalarında üretim hedeflerine kolayca ulaşılmasını sağlar. Yüksek üretimi minimum yakıt tüketimi ile sağlayan EC750EL bu özellikleri ile işletme maliyetlerini azaltıyor.