Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

11.4.2019

ASCENDUM 60. KURULUŞ YILINI KUTLUYOR

ASCENDUM 60. KURULUŞ YILINI KUTLUYOR
Ascendum 60. yıldönümünü kutluyor ve bu anı, müşterilerimiz, ortakları, tedarikçiler ve çalışanlarla paylaşıyoruz. Geçmişle ve bizi bu ana kadar getiren değerlerle gurur duyuyoruz. Bu değerleri ,gelecek yıllarda , bizi daha ileriye taşıyacak büyük bilgi birikimi olarak görüyoruz. Bunu yaparken, 60 sayısını GO (ileri)  anlayışına  dönüştürmeye karar verdik. Bu tarihe, sadece bir sayı olarak değil, bir yaşam biçimi olarak, kuruluşumuzdan beri, bize ilham veren ve hepimizi başarıya götürecek bir yol olarak bakıyoruz.
 
Her zaman müşterilerimize odaklanıyoruz, çünkü ürünlerin ve temsil ettiğimiz markaların önemini ve değerini biliyoruz. Koşullarla sınırlı olmamakla birlikte, her zaman en iyi çözümleri arayan, değer zincirindeki bir bağız. Çalışanlarımızın özveri ve profesyonelliği sayesinde hedeflerimize ulaşma yeteneğine sahibiz.
 
60 yıldır birlikte çalıştığımız bir marka olan Volvo ile ,dünyadaki çeşitli iş alanlarını ve farklı coğrafi bölgeleri geçen güçlü ve güvenilir bir ilişki içindeyiz. Müşterilerimiz için son derece başarılı ve tamamlayıcı bir hizmet yaratarak Volvo'nun güvenliğini, teknik kalitesini ve yeniliğini Ascendum'un dinamikleri ve eylem odaklı stratejisiyle birleştirmeyi başardık.
 
Türkiye’de de Ascendum Türkiye olarak temsil ettiğimiz dünya markalarını, bayilerimizle birlikte müşterilerimizin hizmetine sunuyor, ülkemizin kalkınmasında önemli rol oynayan bu makinaların, satış sonrası hizmetlerini gelişen teknolojiye pararlel olarak veriyor ve müşterilerimizin de memnuniyetlerini artırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.