Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

23.11.2021

SANY PALETLİ VİNÇLER, DAHA YÜKSEĞE DAHA AĞIR YÜKLERİ KALDIRMAK İÇİN TASARLANDI!

SANY PALETLİ VİNÇLER, DAHA YÜKSEĞE DAHA AĞIR YÜKLERİ KALDIRMAK İÇİN TASARLANDI!

İş makinaları sektörünün lider markaları arasında yer alan SANY, üretim ve proses endüstrileri, tersaneler, limanlar ve terminaller de dahil olmak üzere geniş bir müşteri yelpazesinde hizmet veriyor. 

 

SANY Paletli Vinçlerin Sunduğu Avantajlar!

 

Paletli vinçler daha uzun ve yüksek erişim olanağı sayesinde mobil vinçlere göre, daha fazla yük kapasitesine sahip ve daha dengeli bir seçenek olarak birçok alanda tercih ediliyor. En büyük avantajlarından biri; zor zemin şartlarında bile çok daha dengeli olmalarıdır. Yük diyagramlarının diğer vinçlere göre daha avantajlıdır. Daha uzun radiuslarda daha fazla yük kaldırabilmeleri en önemli özellikleri olarak öne çıkıyor.


Paletli vinçlerin kullanım ve bakım masrafları çok daha düşüktür. Geniş paletler sayesinde yere basma alanının fazla olması ve bu sayede daha güvenlidir.


SANY paletli vinçler ağır yük kaldırma sektöründen en kritik rolü üstlenmektedir. Yürüyüş sistemleri sayesinde, kapasite düşümü olmadan yük ile birlikte yürüyebiliyor. Bu sayede montaj işlemlerini hassas ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Ayrıca, kullanıcılar için büyük avantaj sağlayan diagnostic sistemlerin kullanımın artması, makineyi uzaktan ''on time'' izleme teknolojisinin çok daha verimli ve detaylı hale gelmesini sağlıyor. 

 

SANY, PALETLİ VİNÇLERİN SUNDUĞU AVANTAJLAR OPERASYONLARIN TAMAMLANMASINA KATKI SAĞLIYOR!

 

SANY PALETLİ VİNÇLERİ KEŞFEDİN!