Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

5.5.2016

HAREKET'TE SANY DÖNEMİ

HAREKET'TE SANY DÖNEMİ
Türkiye’nin en büyük vinç kiralama, proje taşımacılığı ve ağır kaldırma-indirme-yerleştirme şirketlerinden biri olan Hareket, 1957’den beri yaptığı atılımlarla sektörün önemli oyuncularından. Firma son olarak 180 tonluk SANY SCC1800 vinç ile gücüne güç kattı.
 
Son iki yıldır devam eden ASCENDUM Makina ve SANY birlikteliği sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Türkiye’de ASCENDUM Makina güvencesinde satış ve servis hizmeti verilen SANY Paletli Vinç’ler sektörün önemli oyuncuları tarafından tercih ediliyor. 60 tondan 650 tona kadar geniş bir paletli vinç yelpazesine sahip olan SANY, bu kez de Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş. makina parkına eklendi.
 
Konu ile ilgili görüşlerini açıklayan ASCENDUM Makina SANY Türkiye Satış Müdürü Alper Kaya; “Zemin firmaları ile başladığımız satış serüvenimiz, şu anda nakliye ve taşımacılık çözümleri üreten firmalar ile devam etmekte. ASCENDUM Makina olarak en büyük paletli vinç satışımızı Hareket Taşımacılık firmasına gerçekleştirdik, bizim için çok önemli bir referans.” diyor.
 
ASCENDUM Makina SANY Türkiye Satış Müdürü Alper Kaya bir müjdeyi de açıklıyor. 2016 yılının ikinci yarısında ASCENDUM Makina, Türkiye pazarına yeni bir ürün daha sunacak. Alper Kaya yenilikleri şöyle vurguluyor: “SANY Türkiye satış distribütörü olarak bu yıl fore kazık makinası gibi yeni bir ürün ile pazarda olacağız. Bunun için altyapımızı hazırladık ve kadrolarımızı oluşturuyoruz.” Kaya buna ek olarak, “2016 yılının bizim için çok daha aktif geçeceğine inanıyoruz” diyerek bu seneye duyduğu güveni paylaşıyor.