Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

16.6.2016

GREYDERDE TREND SDLG G9190 İLE DEĞİŞİYOR

GREYDERDE TREND SDLG G9190 İLE DEĞİŞİYOR
SDLG İş Makinaları, Türkiye pazarındaki ürünlerine yenilerini katarak sektördeki yükselişini sürdürüyor. Türkiye’deki distribütörlüğünü ASCENDUM Makina’nın yaptığı SDLG’nin G9190 model greyderi, iş makinaları sektöründe fark yaratmaya geliyor.
 
Tüm dünyada en çok tekerlekli yükleyici satan markalardan biri olarak tanınan, Çin'in önde gelen iş makinaları üreticilerinden SDLG İş Makinaları, Türkiye pazarındaki ürünlerine yenilerini katmaya hazırlanıyor. Türkiye’de distribütörlüğünü ASCENDUM Makina’nın yaptığı SDLG, büyük bir başarıyla tamamladığı ilk yılının ardından, şimdi de G9190 model greyderini pazara sunuyor.
 
SDLG ile başarılı başlangıç
ASCENDUM Makina’nın pazardaki güçlü konumu ve güvencesi altında LG958L modeli ile Türkiye Lastikli Yükleyici pazarına giriş yapan SDLG, kullanıcılarından tam not aldı. Türkiye’deki başlangıç yılından oldukça memnun olduklarını belirten SDLG Satış Müdürü Alper Kaya, “Geçtiğimiz sene bu kulvardaki ilk yılımızdı ve yalnızca bir modelle yola çıkmıştık. Buna rağmen, bir pazar analizi yapmam gerekirse, sektörde yıllardır bulunan birçok marka ile rekabette ciddi yol aldığımızı söyleyebilirim” diyor. Daha yolun başında olduklarını ve kat etmeleri gereken uzun bir yol olduğunu ifade eden Kaya, “Yüzde 70’ini premium markaların oluşturduğu bir pazarda elde ettiğimiz başarının anlamı çok büyük. Çünkü bizim için ilk referansları oluşturmak çok önemli ve kıymetliydi” diyor ve ilerleyen yıllarda SDLG’nin çok daha büyük başarılarla adından söz ettireceğinden emin olduğunu ifade ediyor.
 
Taleplerin buluştuğu marka
2015 yılını başarıyla tamamlayan SDGL, pazarda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. G9190 model greyderini kullanıcılarla buluşturmaya başlayan SDLG, müşterilerin taleplerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyor. Yeni ürünlerin düşük yakıt tüketimi ve bakım maliyetleriyle kullanıcı dostu olduğunu belirten Kaya, “SDLG, aslında insanların hep arzu ettiği bir makina. Daha az yakıt tüketimi, düşük bakım ve onarım maliyetleriyle kullanıcısını asla yarı yolda bırakmayacak bir ürün. Bunun yanında parça revizyonları ve değişimleri de muadilleriyle karşılaştırılamayacak kadar hesaplı” diyor ve ekliyor: “Pazara soktuğumuz ürünler, kullanıcıların taleplerini karşılıyor. İzlenimlerime göre bunun sonucunu da alıyoruz.”
 
Yeni modellerle, yükseliş sürüyor
SDLG’nin bugün geldiği konumda Türkiye geneline yayılmış olan geniş hizmet ağı ile ASCENDUM Makina’nın önemi büyük. ASCENDUM Makina ile yapılan işbirliği ile pazardaki pek çok talebi karşılayabilir duruma gelen SDLG’ye müşterilerin ilgisi de giderek artıyor. Güvenilirliği, yüksek performans sağlayan ekipmanlar ile arıza çıkarmayan ve bakım masrafı yaratmayan yeni modelleri sayesinde sektörün en büyük oyuncularından biri olmaya hazırlanıyor.