Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

5.8.2016

TÜRKİYE OPERATÖRÜNÜ ARIYOR

TÜRKİYE OPERATÖRÜNÜ ARIYOR
Operatörler Kulübü Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki profesyonel operatörler için Volvo İş Makinaları tarafından kurulan sosyal bir ağdır. Kulüp ilk kez Alman bayiliğinde ortaya çıkan bir fikirle, 1998 yılının Eylül ayında kuruldu.
 
Şu an 14 ülkede, 12 binden fazla üyesi bulunan kulüp, yeni üyelerini Türkiye’de arıyor. Operatörler Kulübü her yıl sadece profesyonellerin katıldığı ve daha önce hiçbir yerde göremediğimiz yarışmalar düzenliyor. Bu sayede operatörlerin becerilerini gösterebilme, ustalıklarını sergileme ve ülkelerinde tanınmış birer operatör olmalarına imkân sağlıyor.
 
Bu yıl 16’ncısı düzenlenecek olan yarışmalar sonucunda, yine 15 ülkenin yarışmayı kazanan finalistleri Fransa’da yapılacak olan Operatörler Kulübü büyük finalinde ülkelerini temsil etme şansı elde edecek.
 
Türkiye’de 2. Kez Düzenlenecek
2015 yılında Türkiye’de ilk kez düzenlenen Operators Club, operatörlerin büyük ilgisine sahne oldu. Katılımcıların doyasıya yarıştığı ve eğlenceli anların yaşandığı yarışmanın ikincisi, 2016 yılında yeniden şampiyonunu arıyor. Fransa’daki büyük final sizleri bekliyor!
 
Yarışma takvimi için tıklayınız.
Başvuru için tıklayınız.