Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

8.8.2016

İLGİLİ MAKİNA BATI KARADENİZ BÖLGESİNDE YETKİNLİKLERİNİ ARTIRIYOR!

İLGİLİ MAKİNA BATI KARADENİZ BÖLGESİNDE YETKİNLİKLERİNİ ARTIRIYOR!
İLGİLİ MAKİNA BATI KARADENİZ BÖLGESİNDE YETKİNLİKLERİNİ ARTIRIYOR!
 
2014 Yılında Kastamonu merkez il olmak üzere Zonguldak, Karabük, Bartın’ı kapsayan Batı Karadeniz bölgesinde ASCENDUM Makina Satış Sonrası Yetkili Servisi olarak hizmete başlayan İlgili Makina, bölgede faaliyet gösteren tüm VOLVO, SDLG, TEREX Bekoloder ürünleri için yedek parça satış, bakım ve servis hizmetini tek çatı altında sunmakta.
 
Bölgede artan satış sonrası taleplerini servis noktasını büyüterek karşılamayı planlayan İlgili Makina,  yeni atölyesinde 4 adet servis aracı, 9 adedi teknisyen ve toplamda 12 personel ile hizmet vermekte. Ayrıca 2014 yılında eski atölyelerinde aynı anda 4 adet iş makinasına hizmet verebiliyorken, yeni atölyelerinde bu sayı 2016 yılında 10 adede ulaştı.
 
Konsinye stoklarla başlanılan yedek parça tedarik süreci, İlgili Makinaya ait ek bir depo yapılması ile iyileştirildi. Şu anda arızalara göre yapılan stok yönetimi sayesinde müşterilere en kısa sürede hizmet verilebilmekte.
 
Temmuz ayında gerçekleşen yeni servis noktalarının açılışında konuşan firma sahibi Hüseyin ÇORBACI, şunları söyledi; “Firma adımıza yakışır şekilde müşteriye gösterdiğimiz ilgi bölgede fark yaratmamıza ve bu noktaya gelmemizi sağladı. Amacımız kendi iş yerimizde müşterilerimize daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek.”
 
“İlgili Makina firmasının değerleri aslında isminden gelmekte.”
 
İlgili Makina firmasının geçmişten gelen değerlerinden bahseden Hüseyin ÇORBACI, müşteri beklentilerini doğru yönetilmesi gerektiğini vurguluyor. “VOLVO Kültüründen gelmemiz sebebiyle müşteri iletişimimize daima önem vermek, sorunları en kısa sürede gidermek ve çözüm ortağı olmak en büyük hedefimiz. Bu değerleri taşıyan ismimizin özelliğini yerine getirmek için ilgi ve alaka ile çalışıyoruz.”