Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

26.10.2016

TEREX TLB890 PS İLE YÜZÜNÜZDE GÜLECEK CEBİNİZDE!

TEREX TLB890 PS İLE YÜZÜNÜZDE GÜLECEK CEBİNİZDE!
Sınırlı sayıda makinanın dahil olduğu kampanyada 2 yıl garanti, 36 aya varan vade seçenekleri ve %0 faiz fırsatı sizi bekliyor. Kampanyaya katılmak için acele edin, sizleri en yakın Ascendum satış noktalarına bekliyoruz.
 
ASCENDUM VE TEREX İŞBİRLİĞİ
Türkiyede; iş makinaları konusunda distribütörlüğünü üstlendiği markaların yaygın satış ve satış sonrası hizmetlerini yürüten ASCENDUM Makina; 2016 yılı içerisinde beko loder sektörünün en önemli markalarından biri olan Terex ile işbirliğine adım atarak firmanın Türkiye distribütörü olmuştur. Distribütörlüğünü üstlendiği Terex’in, diğer ürün grupları arasında Belden kırma Kaya Kamyonları, Rijit Kaya Kamyonları, Lastikli Mini Damperler de bulunmaktadır.
 
Türkiye’de ASCENDUM güvencesiyle  satışa sunulan, yüksek verimlilik sağlayan, etkileyici hidrolik akış oranları sunan, daha yüksek yükleyici ve kazıcı performansı sergileyen TEREX beko loderler, elli yılı aşan tasarım ve üretimin eseridir. Pazarın, makine sahiplerinin ve operatörlerin isteklerine uygun farklı alternatifler sunmak üzere TLB840, TLB890 ve TLB990 olarak 3 farklı model ile Türkiye pazarına giriş yapılmıştır. Bu üç farklı model içinde özellikleri ve aldığı genel talep ile öne çıkan TEREX TLB890 PS modelini sizler için yakından inceleme fırsatı bulduk. İşte TEREX TLB 890 PS in eşsiz özellikleri:
 
TEREX TLB890 PS PROFESYONELLERİN TERCİHİ
TEREX TLB890 PS; 4 silindirli, turbolu, su soğutmalı, güçlü ve ekonomik Perkins 1104D-44TA motora sahiptir. 74.5 kW lık  100 HP lik Perkins motor Tier 3 normlarındadır. 12 Voltluk tek akülü (100 A/hr ) bir elektrik sistemine haizdir. Özel akü takviye noktaları bakım ve akü takviyesini kolay hale getirmektedir. 4 adet ön ve 4 adet arka çalışma lambası makine üzerinde mevcuttur. Tam otomatik, 4 ileri/3 geri vitese sahip powershift tipi şanzıman kullanan TLB890, 4 vitesin tamamında otomatik ve manuel değiştirme imkanı sunar ve 1./2. viteste vites düşürme - artırma için operatöre kolaylık sağlar. Sektörde, dönüş yarıçapı konusunda (50 derece direksiyon açısı) benzersiz bir referansa sahibi olan TLB890 PS; ölçüleri ön için (400/70x20), arka için (440/80 x 28) Michelin marka lastik kullanmaktadır. Yakıt deposu 135 litredir. Kapalı tip hidrolik sisteminde 164 litre/dakikalık değişken debili piston tip pompa kullanır. Ön ve arka hidrolik kontrollerin tamamı ise Joysticklidir. 16 derece salınımlı ön aks, ıslak tip outboard powerboost frenler ile birlikte  % 100 kilitlemeli diferansiyel kilit standart olarak sunulmaktadır. Operatör çalışma ve yol durumuna göre 2 teker çekiş-2 teker frenleme, 2 teker çekiş- 4 teker frenleme yada 4 teker çekiş- 4 teker frenleme seçimini kabin içinden tek tuş ile yapabilmektedir. Daha hızlı ve verimli ön kova operasyonları için kova toplama otomatiği, şanzıman boşa alma, bom yüzdürme ve sarsıntısız yürüyüş (ride control) makine standartlarında yer almaktadır.
 
Hem ön yükleyicide hem de arka ekskavatör bölümünde yüksek koparma kuvveti ve serilik TLB890 PS in en çok öne çıkan özelliğidir. Arka arm kısmı uzatılabilir tiptir. Daha iyi yükleme açıları için bom “eğimli” bir yapıya sahiptir.  Bom-arm-kova sağdan sola, soldan sağa (sideshift) yer değiştirebilmektedir. TLB890 PS hem tek yönlü hem de çift yönlü bir kırıcı hattına sahiptir. Kırıcılı yani tek yönlü hidrolik kullanan ataşmana uygun bağlantı noktaları ile, çift yönlü hidrolik hat kullanan ataşmanlara uygun bağlantı noktaları arm üzerinde yer almaktadır. Orijinal, 600 mm HD ekskavatör kovası ve 1 metreküp çok amaçlı (kurt ağızlı) tırnak ve çatallı yükleyici kovası standart olarak sunulmaktadır. Operatör konforu ve emniyet açısından oldukça donanımlı bir makine olan TEREX TLB890 PS de standart olarak; deluxe kabin, orijinal klima, CD/USB li radyo teyp, direksiyon topuzu, tam ön ve arka çamurluklar, 12 voltluk 3 adet elektrik çıkışı, emniyet kemeri, sesli geri vites alarmı, tepe lambası, ISO/SAE değişim tuşu, soğutuculu saklama bölmesi, bom seyahat kilidi bulunmaktadır.
 
Kullanıcılarından güç, serilik, dayanıklılık, konfor ve yakıt tüketim ekonomisi  yönünden tam puan alan TLB890 PS, Türkiye’de ve ASCENDUM güvencesiyle sizi bekliyor.
 
TEREX Bekolu Yükleyici TLB890 PS TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Motor:Perkins 1104D-44TA (Tier 3)
Motor gücü: 74.5 kW 100 hp
Şanzuman: 4 ileri tam otomatik Servo Power Synchro
Frenler: Out board, ıslak disk tip
Çalışma ağırlığı: 8775 kg
Loder kova kapasitesi: 1 metreküp Multi Purpose
Beko kova genişlik: 600 mm HD ekskavatör kovası
Lastik  ebatları, ön: MICHELIN marka lastik - Ön (400/70x20)
Lastik  ebatları, arka: MICHELIN marka lastik - Arka (440/80 x 28)
Hidrolik pompa: Piston tip pompa 164 lt/dak
100hp Tier 3 Perkins motor
Full deluxe kabin
Tam otomatik Powershift şanzıman (4 ileri/3 geri)
4 tekerlekten çekiş (arka aksta dif. kilit)
Kapalı merkez hidrolik sistem
Joystick ekskavatör kontrolü ve piston tip pompa 164 lt/dak
Yükleyici kazıya dönüş: Power boost frenler
Tek akü / Güneşlik / Kolçak
Ön ağırlık
Mekanik operatör koltuğu
4 adet arka çalışma lambası
Standart tool kit
Kızaklı, sağ-sola  kaydırılabilir ekskavatör kısmı
Beyaz ve Gri standart renk
Standart klima sistemi
Sarsıntısız yürüyüş (ride control) sistemi
Tepe lambası
Direksiyon topuzu
Uzar arm
Kırıcı hattı
600 mm HD ekskavatör kovası
1 metreküp çok amaçlı yükleyici kovası
Tırnak
Çatal
Ön çamurluk
Geri yön alarm
Yakıt tank süzgeci