Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

9.1.2014

CP GENİŞ ÜRÜN GAMIYLA KOMATEK FUARINDA!

CP GENİŞ ÜRÜN GAMIYLA KOMATEK FUARINDA!
Sektör profesyonellerini bir araya getirecek olan 13. Uluslararasi Is ve Insaat Makina, Teknoloji ve Aletleri Ihtisas Fuari KOMATEK 2013, 29 Mayis-2 Haziran 2013 tarihleri arasinda Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçeklestirilecek. Distribütörlügünü ASC Türk'ün yürüttügü Chicago Pnemuatic de is makinalari sektörü için en önemli fuarlarin basinda yer alan KOMATEK Fuari'nda yerini alacak.
 
Chicago Pneumatic(CP), ASC Türk'ün diger markalari gibi müsterilerinin talepleri dogrultusunda isletme maliyetlerini düsürmeyi hedefliyor ve üstün performansli ürünleriyle dikkat çekiyor. Genis ürün gami ile endüstride ve insaat sektöründe çözüm ortagi olan Chicago Pneumatic'in, köklü geçmise sahip üretici bir firma oldugunu belirten CP Ürün Müdürü Alper Kaya, ASC Türk olarak Chicago Pneumatic'in tüm insaat grubunun sorumlulugunu üstlendiklerini ifade ediyor. KOMATEK 2013'te ASC Türk çatisi altinda ürünlerini sergileyeceklerini belirten Kaya; kirici, kompresör ve el aletleri segmentindeki ürünleri hakkinda stantlarinda bulunan uzmanlarindan bilgi alinabilecegini belirterek KOMATEK 2013 ziyaretçilerini CP yenilikleri ile karsilayacaklarini ifade ediyor. 
 
Geniş ürün gamı tek markada
CP marka el aletlerinin tarihi çok eskilere dayaniyor. 1901 yilindan bu yana piyasada çok iyi bilinen Chigago Pneumatic, günümüzde küresel ölçekte faaliyet gösteriyor ve insaat, yikim, madencilik sektörlerine yüksek kaliteye sahip genis bir ürün yelpazesi ile hizmet veriyor.
CP Hidrolik Kiricilar ürün gami içinde 13 farkli kirici çesidi yer aliyor. RX Hidrolik Kirici serisinin yenilikçi teknolojisi ve üstün özellikleri, genis kapsamli Ar-Ge yatirimlarinin bir sonucu olarak ortaya çikti.
Dünya genelinde yaygın müsteri desteği sunan CP ile Ascendum Makina'nın satis sonrasi hizmetlerdeki birikimi sayesinde RX serisi kiricilarin orijinal yedek parçalari, dünyanin tüm bölgelerine en kisa sürede ulastiriliyor.
 
RX serisinin üstün özellikleri:
 • Hibrit teknolojisi (gazli/yagli),
 • Az sayida parça içeren akilli tasarim,
 • Etkili gürültü ve titresim sönümleme sistemi,
 • Yüksek verimlilige sahip dahili kontrol valfi,
 • Güç artirici,
 • Güç kesme fonksiyonu,
 • Güç kontrol valfi (RX25 ve daha üst modellerde),
 • Havalandirma deligi (RX14 ve daha üst modellerde),
 • Iki adet kirici uç tespit çubugu (RX14 ve daha üst modellerde),
 • Sahada degistirilebilen asinma burcu (RX2-RX11),
 • Gresin en iyi düzeyde dagitilmasini saglayan CR-lube sistemi,
 • HD agir hizmet kiti (RX25 ve daha üst modellerde),
 • Toz giderici (RX14 ve daha üst modellerde).
 
Ascendum Makina Hakkında:
Portekiz merkezli Auto Sueco Coimbra Group (ASC) 2010 yilinin Temmuz ayinda Volvo Is Makinalari'nin distribütörlügünü aldi ve Ascendum Makina'nın kuruluşu gerçekleşti. Yatirimlarini artirmayi hedefleyen Ascendum Makina önce Sandvik marka mobil kirma ve eleme ünitelerinin ardindan da Chigago Pneumatic marka el aletlerinin distribütörlügünü aldi. Baska bazi markalarin da gruba eklenmesi ve yeni departmanlarin olusturulmasiyla ASC Bogaziçi Holding kurulmus oldu.  Ascendum Makina ve bölge temsilcileri Akça Makina, Ceylan Otomotiv, Ömer Ekbiç Otomotiv ve Esmak Is Makinalari tarafindan saglanan hizmet kalitesi her geçen gün artmaktadir. ASC Türk; Satis, Satis Sonrasi, Kiralama, Ikinci El birimleri ile is ortaklarina çözüm saglayabilmek için her zaman onlarin yanindadir.
 
Chigago Pneumatic Hakkında:
Chigago Pneumatic markasi, 1901 yilindan bu yana çok çesitli uygulamalar için tasarlanmis yüksek performansli araç gereç ve ekipmani temsil ediyor. Günümüzde küresel ölçekte faaliyet gösteren CP, dünyanin tüm bölgelerinde yerel müsteri merkezlerine sahip. CP tarafindan üretilen ekipman ve hava kompresörleri, sanayi sektörünü, motorlu araç yedek parça pazarinin ve insaat malzemeleri piyasasinin ihtiyaçlarini karsilayacak sekilde özel olarak tasarlaniyor. Her gün, bugünkü ihtiyaçlari degil, gelecekteki ihtiyaçlari da karsilayacak yeni ürünler geliştiriliyor ve üretiliyor.