Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

3.11.2016

SANDVIK KAMPANYASI İLE KIRIP GEÇİN!

SANDVIK KAMPANYASI İLE KIRIP GEÇİN!
Sınırlı stoklarla bulunan QI341, QI441 Sandvik Mobil Kırıcı ve QA451 Mobil Elek, ASCENDUM güvencesiyle sizi bekliyor. %20 peşinat, 36 ay vade ve %0 faiz ile hemen teslim fırsatını kaçırmayın! 
 
İŞ BANKASI'nın sunduğu uygun ödeme koşullarından yararlanmak için, sizleri en yakın ASCENDUM satış noktalarında bekliyoruz!
 
Darbeli Mobil Kırıcılar
QI341 ve QI441 Darbeli Mobil Kırıcılar; ağır Hizmet tipi hidrolik olarak katlanabilen besleme bunkeri, çok hızlı kurulum imkanı, tamamiyle destekli ağır hizmet tipi çelik yapı, hızlı montaj ve söküm özellikleri, yüksek üretim kapasitesi, düşük yakıt tüketimi, üstün satış sonrası servis ve parça desteği ile işinizi kolaylaştırır.
 
Özellikleri ve Faydaları
- Geniş bir kapsamda mükemmel redüksiyon oranı.
- Maksimum bant koruması ve darbeli kırıcılarda genel olarak görülen dökülme sorularının azaltılması için tabla altı besleyici.
- Geri dönüşüm uygulamalarındaki inşaat demiri tıkanmalarını hafifletmek için hidrolik olarak kaldırılıp indirilebilen ana konveyör.
- Bant üstü mıknatıs, ön elek, doğal ince agrega konveyörü, tabla altı besleyici, seramik blöf çubukları ve uzaktan kumanda standart olarak bulunur.
- Her uygulamaya uygun esneklik sağlayan ön elek seçenekleri.
- 30 ila 37 metre/saniye arasında ayarlanabilen uç hızı, tek bir düğme ile geniş çapta ürün kırma sınıflandırmarını olanaklı kılar.
- Kullanım kolaylığı için kullanıcı dostu PLC kontrol sistemi ve renkli ekran.
- Bakım kolaylığı için motor bölesine kolay erişim.
 
 
Mobil Elekler
QA451 3 katlı Mobil Elekler; yüksek üretim kapasitesi, düşük yakıt tüketimi, üstün satış sonrası servis ve parça desteği ile sizlere tam hizmet sunar.
 
Özellikleri ve Faydaları
- Büyük eleme alanı sayesinde yüksek üretim kapasitesi - Üç tabla x 1.5m (20' x 5') eş değeri çift elek.
- Entegre hidrolik konveyörler sayesinde büyük stoklama kapasitesi.
- Hem hidrolik kaldırma/indirme hem de hidrolik döndürme fonksiyonlarına sahip, hidrolik olarak katlanabilen dördüncü kaba malzeme konveyörü, sahada vinç bulundurma ihtiyacını ortadan kaldırır ve sahalar arasında hareket zamanını kısaltır.
- Genişletilmiş kaba malzeme konveyörü kanalı, tıkanmayı önler ve malzemenin serbestçe akmasını sağlar.
- Kolay kullanım için sıralı çalıştırmalı, kullanıcı dostu kontrol paneli. 
- Büyük hacimli banker ve uzaktan kumandalı hidrolik devirme ızgarası.
- Kolay bakım için hidrolik olarak katlanabilen yürüme platformları.
 
Müşteri İletişim Hattı: 
0850 360 12 72