Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

1.2.2017

VOLVO MAKİNALARINIZ REVİZYON KAMPANYASI İLE SEZONA HAZIR!

VOLVO MAKİNALARINIZ REVİZYON KAMPANYASI İLE SEZONA HAZIR!
Sezona hazırlık revizyon kampanyası başladı!
Motor, şanzıman ve aks revizyonlarında %25 indirim fırsatı sizi bekliyor. Üstelik 1 yıl ve sınırsız saat yedek parça garantisiyle makinanıza özel ücretsiz check-up’ta bu büyük fırsata dahil!
 
İş Makinaları periyodik bakımların yanı sıra, bazı parçalarında hasar veya kullanımdan kaynaklı komple revizyon ihtiyacı da duyar. Bu bazen komple diferansiyel revizyonu, bazen şanzıman revizyonu, bazen ise motor revizyonu olabilir. Böyle zamanlarda makinanızın kullanım ömrünü artırıcı komple bakım revizyonlarına sokmak en doğru seçenektir. Böylelikle olası arızaların gerçekleşmeden önüne geçerek daha büyük masraflar oluşmadan ve makinalarınızın yatmasına gerek kalmadan önceden önlem almış olursunuz.
 
Neden Orijinal Volvo Parçalar ile Revizyon yapılmalıdır?
 
1 Yıl sınırsız saat Volvo Yedek Parça garantisi,
Revizyonda kullanılan tüm orjinal parçalara 1 yıl sınırsız saat garanti verilmektedir, Bu da mükemmel bir maliyet kontrolü ve gönül rahatlığı sağlar.
 
Güvenlik – Emniyet
İş makinalarınızda oluşabilecek arızalara önceden müdahale edilerek iş güvenliğini tehlikeye atacak her türlü riskin önüne geçmek,
 
Orijinal Volvo Parçaları kullanarak, makinelerimizin Volvo kalitesini koruduğundan emin olabiliriz.
 
Bütün Orijinal Volvo Parçalar, Volvo mühendisleri tarafından onaylanmadan önce Volvo'nun katı kalite şartlarına göre test edilir.
 
Küresel bayi ağımız, Orijinal Volvo Parçaların her zaman ve her yerde bulunabilmesini sağlar.
 
Orijinal Volvo Parçaların yüksek kalite ve performansı, daha uzun servis aralıkları ve tekrarlanan sorun riskinin önemli ölçüde azalması anlamına gelir.
 
Kampanyadan yararlanmak için iletişim formunu hemen doldurun, bu büyük fırsatı kaçırmayın!
 
Müşteri İletişim Hattı: 
0850 360 12 72