Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

11.1.2021

VOLVO ELEKTRİKLİ MAKİNELER İLE DÜNYA ARTIK DAHA SESSİZ!

VOLVO ELEKTRİKLİ MAKİNELER İLE DÜNYA ARTIK DAHA SESSİZ!

Düşük gürültü seviyeleri sayesinde, yeni elektrikli makinelerimiz gece kalabalık bölgelerde bile şehir içi çalışmalar için mükemmeldir.

 

İnşaatın geleceğine işaret eden Yeni Volvo ECR25 ve L25, sıfır egzoz emisyonu ve düşük ses seviyeleri ile titreşimlerden faydalanarak, şehir içindeki şantiyeler, hatta herhangi bir hassas çalışma ortamı için eşsiz yardımcılar haline geliyor.

 

Şehirlerimiz gittikçe daha kalabalık hale geldikçe ve daha fazla alanla birlikte, altyapı ve bina geliştirme beklentileri her zaman artıyor. Yeni Volvo ECR25 Elektrikli ekskavatör, bu modern dünyanın taleplerine yönelik bir çözümdür. Elektrikli pil gücü sayesinde, zaten etkileyici olan bir pakete sıfır emisyon ve düşük gürültü getirerek, işletmenizi asla mümkün olmadığını düşündüğünüz uygulamalara açar. Volvo ECR25 Elektrikli ekskavatör işinize ve şehrinize yeni bir hayat verir.

 

Volvo CE, uygulama ne olursa olsun işinize güç veren yenilikçi, sınıfının lideri tekerlekli yükleyiciler üretmekle eş anlamlıdır. Bu nedenle, elektrikli bir kompakt tekerlekli yükleyicinin piyasaya sürülmesi sürpriz olmamalı. Yeni Volvo L25 Electric ile tanışın. 65 yılı aşkın tekerlekli yükleyici deneyimini kullanarak, dizel muadillerinin yük ve taşıma performansını dünyanın istediği sıfır emisyonla sunar.

 

Nerede ve ne zaman çalışmanız gerekiyorsa, elektrikli kompakt ekskavatörlerimiz ve tekerlekli yükleyicilerimiz, işi daha az gürültü, daha az titreşim ve egzoz dumanı olmadan yapmanıza yardımcı olacaktır.

 

Daha Fazla Bilgi İçin!

Tüm Volvo Mini Ekskavatörleri Keşfedin