Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

22.1.2021

HER VOLVO DOĞA DOSTU VE ÇEVRECİDİR

HER VOLVO DOĞA DOSTU VE ÇEVRECİDİR

Nerede ve ne zaman çalışmanız gerekiyorsa, doğa dostu elektrikli makinalarımız; işi daha az gürültü, daha az titreşim ve egzoz dumanı olmadan yapmanıza yardımcı olacaktır. Tarım ihtiyaçlarınız için mükemmel kullanım kolaylığı sağlayan makinalarımız, sessizliği ile de güvenilir bir ortaktır.

 

Volvo L25 Elektrikli Lastikli Yükleyiciler; hafif altyapı çalışmaları, bahçe işleri, peyzaj ve tarım alanında kullanılan, makinenin normal uygulamalarında tek bir şarjla sekiz saatlik çalışma vardiyasını kapsayan lityum iyon pillerle çalıştırılmaktadır. L25 ayrıca, biri aktarma organları diğeri ise hidrolik olmak üzere iki özel elektrik motoru içermektedir. Alt sistemlerin ayrılması, makinenin tamamında daha yüksek verimlilik sağlamaktadır.

 

L25 Electric'in her iş için üstün performansa sahip bir ürün olduğunu söylemeye gerek yok. Bu uygulama, mahsullerin taşınmasını veya çiftlik hayvanlarına yakın çalışmayı içeriyorsa, emisyon eksikliği ürününüzün de üstün kalmasını sağlayacaktır.

 

Doğru performansa ve harika tasarıma sahip olan Volvo elektrikli makinalar sürücü ve çevresi için geliştirilmiş konfor sunmasının yanı sıra, palet taşıma ve malzeme yüklemeden tesviye ve süpürmeye kadar çok çeşitli günlük işler için güven sağlamaktadır.

 

SESSİZLİK EKLEYİN

Gürültü kirliliği genellikle günlük yaşamın bir parçası olarak kabul edilir. Gürültü önleyici kulaklıklarınızı takın ve devam edin. Ancak bu, konsantre olmaya çalışan çocukların sınıfı için ya da parkta öğle yemeği molası veren ofis çalışanı için bir çözüm değil. Yakınlarda çalışan bir Volvo L25 Electric var ise, biraz sessizlik katarak herkesin kendileri için önemli olan şeylere odaklanmasına yardımcı olacaktır.

 

TEMİZLİK EKLEYİN

Sıfır emisyonlu Volvo L25 Electric tekerlekli yükleyici ile kirliliğe karşı mücadeleye yardımcı olun.

 

RAHATLIK EKLEYİN

Volvo L25 Electric, gününüze konfor katmanıza yardımcı olacaktır.

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN!

Tüm Volvo Mini Ekskavatörleri Keşfedin