Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

19.8.2021

METSO OUTOTEC ASCENDUM MAKİNA GÜVENCESİYLE TÜRKİYE'DE

METSO OUTOTEC ASCENDUM MAKİNA GÜVENCESİYLE TÜRKİYE'DE

Ascendum Makina kırma eleme ekipmanlarının lider üreticisi Metso Outotec’in Türkiye Agrega ekipmanları distribütörlüğünü aldı. Metso Outotec’in mobil, yarı mobil ve sabit kırma eleme ekipmanlarının satışını gerçekleştirecek olan Ascendum Makina aynı zamanda satış sonrası hizmetlerinde yedek, aşınma parçaları, saha servisi ve teknik destek hizmetlerini de sağlayacak.

 

Ascendum Makina maden ve taş ocakları için sabit ve mobil kırıcılar başta olmak üzere pek çok ekipman ve çözüm sağlayıcısı Metso Outotec’in Türkiye agrega satış ve satış sonrası hizmetlerinin distribütörlüğünü aldı. Ağustos 2021 itibariyle başlayacak olan distribütörlük mobil, yarı mobil ve sabit kırma eleme ekipmanları gibi birçok Metso Outotec ürününün satış ve satış sonrası hizmetlerini kapsıyor.

 

 

Metso Outotec Kıdemli Başkan Yardımcısı Olli-Pekka Oksanen,"Ascendum, iş makineleri satış ve hizmetleri sağlamada güçlü ve tecrübeli bir şirket” diyen Oksanen şunları söyledi: "İşbirliğinin, agrega sektöründe yeni müşterilere ulaşma, mevcut müşterilere verilen hizmet kalitesinin ve hızının artırılması noktasında fayda sağlayacağına inanıyoruz.” 

 

Ascendum Makina CEO'su Mahir Hocaoğlu, "Bu işbirliği, toplam agrega kırma ve eleme ürün yelpazemizi genişletiyor" diyen Hocaoğlu şöyle devam etti: "Ascendum Makina Türkiye’de premium müşteriye sahip bir şirket ve bu anlamda Metso Outotec de müşteri profilimize uygun kaliteye sahip bir marka. Yerel uzmanlığımızı Metso kalitesiyle birleştirerek müşteri memnuniyetini artırmak, agrega kırma ve eleme çözümleri konusunda müşterilerin tercih ettiği çözüm ortağı olmayı sürdürmek istiyoruz.”

 

Ascendum Makina altyapı projelerinde, yol yapım projelerinde, inşaat ve madencilik sektörlerinde kullanılan ekipman ve hizmetlerin Türkiye distribütörüdür. 600'den fazla çalışanı ile Türkiye genelinde üç ana bayi ve üç alt satış sonrası bayisi bulunmaktadır. 

 

Daha fazla bilgi için!