Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

10.1.2022

METSO OUTOTEC LOKOTRACK® İLE GELECEK YENİDEN ŞEKİLLENİYOR…

METSO OUTOTEC LOKOTRACK® İLE GELECEK YENİDEN ŞEKİLLENİYOR…

Lokotrack® - Kesintisiz Performans ile Yüksek Verimin Lideri

 

Lokotrack® mobil kırma ve eleme makineleri, üst düzey mühendislik ve sürekli kalite testleri ile kesintisiz çalışması güvence altına alınan kırıcılardır. Farklı uygulamalar için kullanılabilecek Lokotrack® çeneli, darbeli, konik kırıcılar ve mobil elekler büyük fark yaratır;size rekabet gücü sunar.

 

Lokotrack®, gelişmiş toz ve gürültü izolasyonunun yanı sıra gelişmiş motor, hidrolik ve transmisyon özellikleri ile hem enerji ve çevre dostudur hem de yüksek kapasite ile yüksek verime ulaşılmasını sağlar. Ascendum Makina güvencesiyle Türkiye’de.

 

Lokotrack® Liveroom

 

Metso Outotec, 27 Ekim 2021’de bazı yeni Lokotrack mobil kırma ünitelerinin online lansmanına ev sahipliği yaptı…Metso Outotec, bu dijital etkinlik sırasında, eksiksiz Lokotrack mobil kırma ve eleme ürün portföyünü sergilemek için yeni bir “Canlı Oda”' açtı. Bu sıra dışı lansmanda 360° online showroom’un yanı sıra; canlı web seminerleri, sunumlar, müşteri vaka çalışmaları ve 3D etkileşimli ürün gösterilerini içeren çalışmalar da sunuldu.

 

Hâlâ ziyaret edebileceğiniz bu etkileyici online showroom; makine demolarını, en yeni parçaları ve hizmetleri keşfetmeniz için sizi bekliyor: live.mogroup.com

 

METSO OUTOTEC HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİYE BİR TIKLA ULAŞABİLİRSİNİZ!