Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

10.5.2022

DEĞİŞİM BURADA BAŞLIYOR…

DEĞİŞİM BURADA BAŞLIYOR…

Volvo CE, yeni ve tamamen elektrikli FIA Dünya Rallikros Şampiyonası'nın, Resmi İnşaat Ekipmanları Sponsoru olduğunu duyurdu.

 

• Volvo CE, tamamen elektrikli FIA Dünya Rallikros Şampiyonası'nın açılışına resmi sponsor olmak için üç yıllık anlaşma imzaladı.

 

 

DÖNÜŞÜMÜ HIZLANDIRACAK BİR ORTAKLIK

Üç yıllık ortaklıkla FIA Dünya Rallikros Şampiyonası artık tamamen yeni bir elektrikli yarış çağına girerken, Volvo CE'nin heyecan verici motor sporları dünyasında en sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerini hayata geçirmesi sağlanacak.

 

World RX, her zaman üretime dayalı otomobillerin asfalt ve çakıl üzerinde kısa, kapalı devrelerde yarıştığını gören seyirci dostu bir yarış serisi olmuştur. Şimdi ise ilk kez, 2022 şampiyonluğu için tamamen elektrikli bir seri olarak yeniden keşfediliyor çünkü; daha genç ve daha çeşitli bir kitleyi hedefliyor…

 

 

CHANGE STARTS HERE (DEĞİŞİM BURADA BAŞLAR)

Rallikros otomobillerinde olduğu gibi Volvo CE de yüksek performanslı off-road çözümleri sunma konusunda bir geçmişe sahip… Şampiyonaya katılımını Uluslararası elektrikli yarış serisini, büyüyen elektrikli inşaat ekipmanı yelpazesini ve yenilikçi hizmetlerini küresel bir kitleye duyurmak için de bir platform olarak kullanmayı hedefliyor.

 

Sürdürülebilirlik, çeşitlilik, elektromobilite ve hizmetler aracılığıyla ise geleceğini inşa eden, daha sürdürülebilir bir inşaat sektörü için gerçek zamanlı çözümler sunuyor.

 

HEYECAN VERİCİ YOLCULUK

Sezon, İsveç pisti Höljes'de bir "Lansman Etkinliği" ile başlayacak... Daha sonra Almanya'da Nürburgring, Norveç'te Hell, Letonya'da Riga, Portekiz'de Montalegre, Belçika'da Spa-Francorchamps ve henüz açıklanmayan bir etkinlik alanı ile devam edecek.

 

Change Starts Here etkinliği dijital deneyim entegrasyonu ile World RX'i paydaşlarına heyecan verici bir şekilde ulaşmanın bir yolu olurken VolvoCE'nin ise yeni pazarlama yaklaşımına büyük katkı sağlayacak.

 

Birlikte gerçek bir fark yaratmak mümkün. DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN!