Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

10.5.2023

ASCENDUM MAKİNA OLARAK, MARBLE 2023’TE YENİ NESİL MAKİNALARIMIZI TANITTIK

ASCENDUM MAKİNA OLARAK, MARBLE 2023’TE YENİ NESİL MAKİNALARIMIZI TANITTIK

"MERMERİN LİDERİ VERİMLİLİĞİN ADRESİ" ASCENDUM MAKİNA OLARAK MARBLE 2023’TE YENİ NESİL MAKİNALARIMIZI TANITTIK

 

Bu yıl 28’incisi düzenlenen Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda her sene olduğu gibi ASCENDUM Makina rüzgârı esti. Mermer ocaklarında fark yaratan Volvo EC480E paletli ekskavatör, Volvo L220H lastikli yükleyici ve Metso Lokotrack® LT1213™ primer darbeli kırıcı ürünlerimiz ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 

Dünyanın en büyük mermer ve doğal taş fuarlarından biri olarak gösterilen ve bu yıl 28’incisi düzenlenen Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, 26-29 Nisan 2023 tarihleri arasında Türkiye’nin en büyük fuar alanlarından biri olan Fuar İzmir’de gerçekleştirildi. Bu yıl rekor ziyaretçiye ulaşarak 150 bin metrekareyi aşan sergi alanında, 1000’den fazla katılımcıyla gerçekleşen fuarda standımız ilgi odağı oldu.

 

“Mermerin Lideri” konseptiyle ses getiren ürünlerimizi tanıttık ve mermer sektörünün ilk tercihlerinden olan Volvo EC480E paletli ekskavatör, Volvo L220H lastikli yükleyici ve Metso Lokotrack® LT1213™ primer darbeli kırıcı ürünlerimiz ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 

 

Daha etkili, daha verimli ve daha akıllı

Yakıt tüketimini azaltmak ve üretkenliği arttırmak için tasarlanan verimli ve güçlü bir üretim makinamız olan Volvo EC480E paletli ekskavatörümüz, fuarda en çok dikkat çeken makinalarımızın başında geldi. En yeni teknolojilerle donatılan Volvo EC480E paletli ekskavatörümüz aynı zamanda Volvo'nun benzersiz ECO modu ve yeni elektro-hidrolik kontrol sistemi gibi ileri teknolojik özelliklere sahip.

 

Fuarın bir diğer gözde makinası yakıt verimliliğinde devrim yaratan Volvo L220H lastikli yükleyicimiz, güçlü Volvo motor, ikinci nesil OptiShift ve yeni nesil hidrolik sistem özellikleri sayesinde sektörün yıldız ürünlerinden biri. Aynı zamanda yüzde 15 yakıt verimliliği kazandıran Volvo L220H’nin yeni şanzıman ve aktarma organları ile verimliliği yüzde 10’a kadar artırması da en çok tercih edilme sebebi.

 

Fuar süresince standımızda ziyaretçilerin beğenisine sunduğumuz ve mermer sektöründe yarattığı etkiyle tüm zorlukların üstesinden gelen Metso Lokotrack® LT1213™ primer darbeli kırıcı da fuarın ilgi çeken makinaları arasındaydı. Uygulamalarda mobilite, yüksek kapasite ve esnekliği bir araya getiren tam donanımlı bir mobil darbeli kırıcı olan Metso Lokotrack® LT1213™, bir son teknoloji ürünü olarak nitelendiriliyor. Yeni radyal yan konveyör, uzun ana konveyör üzerinde hidrolik kilit sistemi ve besleme bunkeri duvarları ise LT1213™’te kullanılan inovasyonlardan bazıları.

 

 

Verimlilik, güvenlik ve çevre her zaman öncelikli

Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda gördükleri ilgiden oldukça memnun olduklarını söyleyen ASCENDUM Makina Pazarlama Müdürü’müz Serhan Özkan, katılımın yüksek olduğunu belirtti: “Global ölçekte Türkiye’nin mermer sektöründeki yeri düşünüldüğünde Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nın önemi bir kat daha artıyor. Bu anlamda Mermerin Lideri olarak ASCENDUM Makina standımıza ilginin yüksek olması bizleri çok mutlu etti. ‘’

 

Volvo’nun tasarımlarında önceliğin her zaman verimlilik, güvenlik ve çevreye olan etki olduğunu vurgulayan Özkan, firmamızın bütün teknolojik yatırımlarında bu üç konunun dikkate alındığını söyledi: “Yeni seri makinaların en önemli özelliği güvenlik ve çevreye olan etkinin en aza indirilmesi. Hem globalde hem de yerelde yapılan bütün yatırımlarımız sürdürülebilirlik üzerine. Bunun yanında bizler de saha verimliliğini en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. Volvo’nun temel değerlerine bakıldığında da sürdürülebilirlik ve saha verimliliği her zaman ön planda.”

 

Fuarın ilgi odağı ASCENDUM Makina

Mermer ve doğaltaş sektörünün Türkiye için önemi, ekonomiye katkısı ve Volvo’nun sektördeki varlığı 2023 Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda daha fazla hissedildi. Yüksek güvenlikli, güçlü ve üstün performansıyla öne çıkan Volvo iş makinalarımız, ASCENDUM öncülüğünde fuarın en çok dikkat çeken ürünleri oldu. İş ortaklarımızın ASCENDUM Makina’ya olan güveni, ziyaretçiler arasında ilgi odağı olmasını da beraberinde getirdi. ASCENDUM Makina güvencesiyle sergilenen ve rakiplerimize oranla daha uzun çalışma saatleri, yüksek performans ve yakıt ekonomisi sunan Volvo iş makinalarımızın gelecekte de sektöre damga vurması bekleniyor.