Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

2.5.2024

2024 İzmir Mermer Fuarı'nda Mermerin Lideri Rüzgârı Esti

2024 İzmir Mermer Fuarı'nda Mermerin Lideri Rüzgârı Esti

Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'nda , Ascendum Makina olarak, 17-20 Nisan tarihleri arasında sergilediğimiz yeniliklerle sektörde fark yaratmanın gururunu yaşadık. Bu önemli organizasyonda, dünya çapında tanınan 1014 firma yer aldı ve blok mermer alanında çeşitli türlerde 1500'e yakın doğal taş sergilendi.

 

Bu yılki fuar standımızda, Volvo’nun en yeni ve en güçlü makineleri olan EC500 ekskavatörü ve mermer işleme için özel olarak geliştirilmiş L220H Block Handler lastikli yükleyiciyi sektöre sunma fırsatı bulduk. Makinelerimiz, teknolojik üstünlükleri ve üst düzey performanslarıyla dikkat çekti.

 

 

Volvo EC500, 360 derece kamera sistemi, ısıtmalı-soğutmalı koltuklar ve daha düşük devirde yüksek güç üreten motoru gibi özellikleri ile operatörlerin daha konforlu, daha hızlı ve daha güvenli çalışmalarını sağlamaktadır. L220H Block Handler, ikinci nesil OptiShift teknolojisi ile yüzde 15'e kadar yakıt tasarrufu sağlarken, 1500 kg'lık arka ağırlığı ile daha büyük blokları kolayca kaldırabilme kapasitesine sahiptir.

 

 

Fuarın yıldızlarından biri de Metso LT106 mobil kırıcımız oldu. Kompakt yapısı ve paletli hareket kabiliyeti ile şantiye içinde kolay manevra yapabilme ve düşük ilk kurulum maliyetleri sunan bu makine, ziyaretçilerimiz tarafından yoğun ilgi gördü. Metso LT106, tasarım özellikleri ve geniş servis platformları ile işletme maliyetlerini düşürürken, taş ocakları için maksimum verimlilik ve performans sunmaktadır.

 

Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nı da değerlendiren Ascendum Makina CEO’muz Tolga Polat, fuarın sektör açısından çok önemli olduğunu anlattı: “Fuar bizim için çok iyi geçti. Yeni ürünlerimizi sektöre kazandırmaktan dolayı çok mutluyuz. Bize ilgi gösteren tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.” ASCENDUM Makina’nın sektörde bu kadar güçlü olmasının altında yatan en önemli sebeplerden birinin orijinal yedek parça temini ve tecrübeli satış sonrası hizmet olduğunu vurgulayan Polat, gerçekleştirien tüm hizmetleri ziyaretçilere aktardıklarını dile getirdi: “Biliyoruz ki müşterilerimiz uzun vadeli yatırımlara ve sürdürülebilirliğe önem veriyor. Biz de tüm ziyaretçilerimize Orijinal Volvo Yedek Parçaları ve Satış Sonrası Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler vererek operasyonlarını nasıl kesintisiz bir şekilde sürdürmelerine destek olduğumuzu aktardık. Gelecek sene tekrardan görüşmek üzere.”

 

 

Ascendum Makina olarak, müşterilerimize sadece üstün makineler sunmakla kalmayıp, aynı zamanda orijinal Volvo Yedek Parçaları ve kapsamlı satış sonrası hizmetlerimizle destek olmaya devam ediyoruz. Fuar boyunca bizlere gösterilen ilgi için teşekkür eder, gelecek yıl aynı heyecanla yeniden buluşmayı umut ederiz. Volvo İş Makinaları ve Ascendum Makina olarak, sektördeki liderliğimizi pekiştirmeye ve mermer ile doğaltaş sektörüne değer katmaya devam edeceğiz.