Teklif Al Bayi Bul
VOLVO ECR18E

VOLVO ECR18E

İşe Hazır
Ultra kısa kule dönüş yarıçapıyla EC18E, dar alanlarda çalışmak için mükemmel seçenektir. Taşınması ve kullanımı kolay bu 1,8 t ekskavatör, zor işlerin üstesinden kolaylıkla gelir. Sağlam tasarım ve sınıfının en iyisi servis erişimi sayesinde, bunun düşük çalışma maliyetlerine yönelik bir makine olduğundan emin olabilirsiniz.
 
Küçük ama güçlü
Eşsiz yüksek profilli karşı ağırlık tasarımı, makinenin arka kısmını sararak tüm önemli bileşenleri koruyan üç adet dayanıklı dökme demir parçadan oluşur. Tüm çevrede çelik paneller, karşı ağırlıktan 10 mm girintilidir ve ekstra koruma sağlar.
 
Güvenli ve kolay kullanım
Kumandaların basit yerleşimi, parmak ucu ile kontrol imkanı ve büyük pedal hareket mesafeleri ile makinenin ferah ve düzenli operatör ortamı, operatörü güvende tutmak ve işe odaklanabilmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Bir ROPS/ TOPS/FOPS tente, kolay görülebilen basamaklı geniş bir giriş ve saha yöneticileri tarafından kolay kontrol için standart olarak turuncu bir emniyet kemeri ile güvenlik makineye entegredir.
 
Sınıfının en iyisi servis olanakları
Motor bölmesine ve günlük bakım noktalarına erişimi etkileyici bir şekilde kolaylaştıran menteşeli yakıt deposu sayesinde bakım işlemlerini hızla tamamlayabilirsiniz. 50 saatlik gres aralığı, bu makinenin sınıfının en iyi servis olanaklarına sahip olmasının diğer bir nedenidir.
 
Kolay taşıma
Hafif ve pratik tasarımı sayesinde makinenin taşınması güvenli ve kolaydır. Otomatik dönüş kilidi ve üst yapıda dört adet kolay erişilebilen bağlantı sayesinde makine, üç kepçe ve bir hidrolik kırıcı ile birlikte küçük bir dorse üzerinde güvenle taşınabilir ve 2 t altında toplam taşıma ağırlığı korunur.
VOLVO ECR18E
Model VOLVO ECR18E
Motor Volvo D 0.9A 3 silindirli sıvı soğutmalı dizel motor
Motor Gücü 16,3 HP (2300 dev/dk )
Tork Gücü 52 Nm ( 1800dev/dk )
Standart Kova VOLVO Genel amaç, 600 mm, 0.051 metreküp, 5 tırnaklı
Koparma Gücü Kova = 1290 daN Arm = 695 daN
Çalışma Ağırlığı 1500 - 1800 kg . (canopy)
Arm Uzunluğu 1,15 m.
Uzanma Mesafesi 4.113 m.
Kazı Derinliği 2.434 m.
Yükleme Yüksekliği 2.588 m.
Hidrolik Pompa Dişli tip hidrolik pompa - 34 litre/dakika
Kule Dönüş Hızı 9,5 dev/dk
Palet Genişliği 230 mm kauçuk palet
  • VOLVO ECR18E

    VOLVO ECR18E
  • KOMPAKT ÇÖZÜMLER

    KOMPAKT ÇÖZÜMLER