Teklif Al Bayi Bul
Volvo Tırnak Sistemi

VOLVO TIRNAK SİSTEMİ

Volvo Tırnak Sistemi size optimum düzeyde uzun değişim aralıkları, yüksek verimlilik ve kârlılık sağlar.

Volvo her türlü uygulama için özel patentli tırnaklar ve adaptörler sunar. Toplam iyelik maliyetinizi düşüren ve makinenizin performansını en üst düzeye çıkaran yüksek kaliteli parçalar.

Takması kolaydır
Dikey takma aparatı sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde bağlanır ve sökülür. Koruma ve daha uzun hizmet ömrü için adaptör gövdesiyle tamamen bütünleşiktir.

Volvo tırnakları yüksek stres seviyelerine dayanır
Tırnak ile adaptör arasındaki kusursuz bağlantının yanı sıra geniş dengeleme yüzeyleri sayesinde, yüksek güçlere ve gerilmelere dayanabilen kuvvetli bir ünite oluşturur.

Kendini keskinleştiren
Kendini keskinleştiren tasarım ve stratejik olarak yerleştirilmiş aşınma malzemesi performans kaybı olmadan maksimum aşınma ömrü sağlamaktadır.

Kuvvetlere karşı dirençlidir
Adaptörler ve tırnakların kenarı, önden gelen kuvvetlere karşı mükemmel direnç sağlayan ve "tırnak kutusu" açılma riskini azaltır.
 
Şok, yüksek basınç ve çalışılan malzemenin sertiği eklenince kova ağızlarındaki tırnak sistemleri üzerinde çok yüksek stres oluşur. Böyle bir ortamda tırnak sistemi üzerinde aşınmayı engellemek imkansızdır. Ancak bu aşınma çeşitli önlemlerle azaltılabilir. Volvo Tırnak Sistemi, çeşitli araştırmalardan sonra bu aşınmayı azaltmayı başaran bir çalışmanın sonucudur.
 
Volvo Tırnak Sistemi'nin her ince detayında kalite oranı çok yüksektir. Volvo Tırnak Sistemi'nin kalitesinden emin olmak için çeşitli çalışma şartlarında ve çeşitli materyallerle saha testleri yapılmıştır. 
  • Volvo Tırnak Sistemi Kataloğu

    Volvo Tırnak Sistemi Kataloğu