Teklif Al Bayi Bul
Yağ Analizi

YAĞ ANALİZİ

Yağ Analizi, size ve bölgenizdeki yetkili bayinize potansiyel problemlerin bir adım önünde olmanızı ve bu sayede, daha problem oluşmadan bilgi almanızı ve makina-komponent ömrünü artırmanızı sağlar.
 
Volvo Yağ Analizleri, Orijinal Volvo Parçalar, MATRİS Analizleri ve Volvo Servis Teknisyenleri gibi fark yaratan diğer hizmetlerimizle birleştirildiğinde, size komple bir paket sunmakta ve böylece size makinanızın performansını kolay anlaşılabilir bir şekilde kontrol etme olanağını sağlamaktadır.
 
Yatırımınızın hep değerli kalması için sunmuş olduğumuz bu sade ve güvenli savunmayı biz VİSA olarak adlandırıyoruz.
 
Yağ Analizinin Avantajları
  • Yağ Analizleri, Volvo makinalarının gereksinimlerini iyi bilen ve Volvo İş Makinaları tarafından talep edilen yüksek standartlara uygun özel laboratuarlarda yapılır.
  • Volvo Servis Teknisyeni analiz sonuçlarına göre, aşınma parçası değişimi ve bir sonraki servis için önerilen aksiyon gibi ileriye dönük durumları öngörebilir ve yüksek masraflı olması olası problemleri daha oluşmadan önler.
  • Deneyimli Volvo Servis Teknisyeni, normal kirlenme seviyelerini, zaman içerisinde makinada oluşan kirlenme miktarı ile karşılaştırabilir.
  • Bulunan sonuçlar, kolay anlaşılabilir grafikler ve analizler halinde sunulur.
  • Yağ Analizleri, Care Track ve MATRİS Analizi gibi fark yaratan özellikler bir bütündür ve makinanın sağlığı ile tam bir röntgen çekilmesini sağlar.