Teklif Al Bayi Bul
SDLG L948

SDLG L948

İşiniz için doğru makinayı tercih ederken yüksek maliyetlere katlanmak zorunda değilsiniz. Güvenilirlik ve yüksek performans sağlayan ekipmanlar bir araya gelerek 20,1 tonluk SDLG L948 lastikli yükleyiciyi sizin için mükemmel bir seçim yapar. L948, üstün çekiş gücü, mükemmel koparma kuvveti ve sağlam bir yapı sunar. Tüm SDLG Lastikli yükleyici modelleri, çalışırken güvenilir olmalarını sağlamak için zorlu testlerden geçirilir. Kapsamlı satış sonrası hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Türkiye’nin dört bir yanındaki servislerimiz ile makina bakımlarınızı zamanında yapıyor makina maliyetlerinizi düşürüyoruz. SDLG İş Makinalarınıza uygun fiyatlar ile yedek parça tedarik ediyor işte kalma sürenizi maksimuma taşıyoruz.

MAKİNANIZDAN YÜKSEK PERFORMANS ELDE EDİN

Farklı kova seçenekleri ile üretim kapasitenizden ödün vermeden çalışmaya devam edin. Standart olarak sunulan yağ banyolu hava filtresi ile havadaki partiküllerin makinanızın hava sirkülasyon sistemine dahil olmasını engelleyerek işte kalma sürenizi maksimuma taşıyın.

ÇOK AMAÇLI KULLANIMI SAYESİNDE DAHA VERİMLİ ÇALIŞMA ORTAMI

Düşük yakıt tüketimi sunan SDLG SD60B motor ile verimli bir çalışma ortamı yaratın. Opsiyonel olarak sunulan ataşman braketi ile forklift çatalı ve kova geçişlerini zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz.

 
 
SDLG L948
Model L948
Motor SDLG SD60B
Motor Gücü (hp) 146 hp / 109 kW
Max Tork (Nm) 750 Nm
Kova Kapasitesi (m3) 2,3 m3
Çalışma Ağırlığı (kg) 13.650 kg
Koparma Kuvveti (kN) 140 kN
Tam dönüşte devrilme yükü (kg) 8.367 kg
Seyahat Hızları (F/R) İleri 31 km/sa , Geri 20 km/sa
  • SDL L948 Lastikli Yükleyici

    SDL L948 Lastikli Yükleyici