Teklif Al Bayi Bul
SDLG L958F

SDLG L958F

İşiniz için doğru makinayı tercih ederken yüksek maliyetlere katlanmak zorunda değilsiniz. Güvenilirliği ve yüksek performans sağlayan ekipmanları ile 17.8 tonluk SDLG L958F, sizin için mükemmel bir seçim. L958F üstün çekiş gücü ve yüksek koparma kuvvetine sahiptir. Kapsamlı satış sonrası hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Türkiye’nin dört bir yanındaki servislerimiz ile makina bakımlarınızı zamanında yapıyor makina maliyetlerinizi düşürüyoruz. SDLG İş Makinalarınıza uygun fiyatlar ile yedek parça tedarik ediyor işte kalma sürenizi maksimuma taşıyoruz.

Çin’den sonra Hindistan, Brezilya, Rusya, Avustralya ve birçok pazarda etkin olmaya başlayan SDLG, 2015 yılında ASCENDUM Makina güvencesiyle L948, L958F, L968F modelleri  ile Türkiye Lastikli Yükleyici pazarında, G9190 ve G9220 ürünleri ile grayder pazarında  yerini almıştır.

Güvenilirliği, yüksek performans sağlayan ekipmanlar ile arıza çıkarmayan ve bakım masrafı yaratmayan ürünleri ile mükemmel bir seçim.
 
AGREGA MALZEMEDE YÜKSEK PERFORMANS ELDE EDİN
3 m3 – 4,5 m3 arasında tercih edilebilen hazır malzeme kovası ile üretim kapasitenizden ödün vermeden çalışmaya devam edin. Opsiyonel olarak sunulan yağ banyolu hava filtresi ile havadaki partiküllerin makinanızın hava sirkülasyon sistemine dahil olmasını engelleyerek işte kalma sürenizi maksimuma taşıyın.
 
ÇOK AMAÇLI KULLANIMI SAYESİNDE DAHA VERİMLİ ÇALIŞMA ORTAMI
Düşük yakıt tüketimi sunan SDLG SD70B motor ile verimli bir çalışma ortamı yaratın.Opsiyonel olarak sunulan ataşman braketi ile forklift çatalı ve kova geçişlerini zaman kaybetmeden gerçekleştirin. Mermer ocağı ihtiyaçlarınızı karşılamanın en karlı yolunu keşfedin.
 
ÜRETİMİNİZİN DURMASINA İZİN VERMEYİN
Ascendum Makina tarafından sunulan kapsamlı satış sonrası servislerinde yararlanarak makinanızdan maksimum verimi alabilir veya SDLG Lastikli yükleyicilerin sahip olduğu kolay bakım ve servis özellikleri yanı sıra yüksek yedek parça bulunabilirliği ile zaman kaybetmeden işinizin başına dönebilirsiniz.
 
L958F
Model L958F
Motor SDLG SD70B
Motor Gücü (hp) 217
Max Tork (Nm) 1065
Kova Kapasitesi (m3) 3
Çalışma Ağırlığı (kg) 17860
Koparma Kuvveti (kN) 183
Tam dönüşte devrilme yükü (kg) 10204
Seyahat Hızları (F/R) 38 km/h /23km/h
  • SDLG L958F

    SDLG L958F