Teklif Al Bayi Bul
İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

Genel Bakış

İnsan Kaynakları Ascendum’da stratejik iş ortağı olarak konumlandırılmıştır. Kurum hedefleri doğrultusunda diğer bölümlerle işbirliği ve dayanışma içinde, başarıyı ve gelişimi temel alan, çağdaş İnsan Kaynakları programlarını yürütür.

 

Çalışma Hayatı

Ascendum kurumsal kültürünün temelini işini severek ve keyifle yapmak, olumlu şirket iklimi, açık ve şeffaf iletişim, üst seviye etik ve ahlaki değerler oluşturur.
 
Ascendum’da her çalışan kendi işinin lideridir. Yetkinlik ve performans değerlendirmeleri sonucunda hepimiz kendi kariyer hedeflerimizi, yöneticilerimizin koçluğu ile birlikte kendimiz tanımlar, planlar ve yönetiriz. Bu doğrultuda Ascendum; yöneticilerini de kendi içinden yetiştirmeye özen gösterir.
Yenilikçilik, yaratıcılık, değişimi başlatma yetkinliklerimiz doğrultusunda tüm çalışanlarımızın fikirleri değerlidir ve desteklenir.
 
Müşteri odaklılık ve yüksek kalite hedeflerimiz ışığında “iç müşteri” kavramı, birlikte iş yaptığımız ve dış müşterilerimize hizmet ettiğimiz tüm paydaşlara yaklaşımımızı belirler. İç müşteri memnuniyeti önemlidir ve düzenli olarak ölçülür, sürekli geliştirilmesi sağlanır.
 
Kurumsal bağlılık Ascendum çalışanları olarak bizleri birbirimize kenetleyen ve “aile” yapan en önemli değerdir. Karşılıklı fayda prensibi ile çalışanlarımız için değer yaratmak, yaratıcı ve geliştirici imkanlar sunmak, sahip oldukları potansiyeli performansa dönüştürmelerini sağlayıcı politikalar üretmek bu bağlılığı sürekli kılar ve günden güne daha da güçlendirir.
 

Kariyer

Gerek sektörün gerekse iş hayatının ihtiyaç duyduğu nitelikli işgücüne katkı sağlamayı hedefleyen kurumumuza, yeni bir mezun olarak veya geçmiş iş deneyimlerinizi beraberinizde taşıyarak katılmak isterseniz iş ilanlarımıza kariyer.net sitesinden ulaşabilirsiniz. Özgeçmişinizi iş ilanlarımızdan bağımsız iletmek isterseniz aşağıda belirtilen şekilde ilerleyebilirsiniz.

 

KVKK uyarınca ekinde imzalı "Açık Rıza Metni" bulunmayan özgemişler tarafımızca dikkate alınamamaktadır.

Şirketimize iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

 

Kalite

ISO 9001:2008 ve ISO 10002:2004 kalite sistem belgelerine sahip olan kurumumuzda kaliteli süreç ve kaliteli sonuç prensibi ile çalışılır. İşimize yaklaşımımız, iş yapış şeklimiz, süreçlere verdiğimiz önem ve sonuç odaklılığımız sürekli gelişim, sürekli iyileştirme ve yüksek kalite standartlarına ulaşmamızı sağlar.